Ванни з штучного каменю в стилі лофт
Ванна в стилі лофт

Ванна в стилі лофт

Серед сучасних стилів інтер'єру, які зараз найчастіше використовуються для оформлення простору квартири або приватного будинку, одним з найбільш популярні є стиль лофт. В цілому, до особливостей цього модного стилю, якому багато намагаються наслідувати і вибирати як інтер'єрного рішення свого житла, відноситься індустріальна атмосфера, відсутність перегородок і багато іншого.

Вважається, що лофт перед усім підходить для молодих і творчих людей, які цінують індивідуальність і практичність, свободу і можливість реалізації найбільш нестандартних ідей. Крім того, виконане у такому форматі приміщення неймовірно стильно виглядає на фото і радує погляд як господарів, так і гостей.

Таке дизайнерське оформлення ідеально підходить абсолютно для усіх кімнат в будинку, в тому числі й для оздоблення ванної. Про те, які відмінні характеристики має ванна в стилі лофт і як переоформити її, дотримуючись постулатів цього стильові напрямки, розповімо далі.

Особливості стилю лофт в сучасному інтер'єрі

Ванна у стилі лофт може мати різноманітне зовнішнє виконання, бо оформлення може нагадувати й затишне домашнє вогнище, і покинуту будівлю. Всі залежить від індивідуальних бажань і смакових уподобань власника приміщення. Однак (одначе), існує кілька загальних рис, характерних для даного напряму у дизайні інтер'єру.

Серед відмітних особливостей, якими володіє неповторний індустріальний стиль, варто виділити наступні моменти:

 • мінімальне використання перегородок для забезпечення відкритого планування і свободи простору;
 • використання вікон в підлогу, які дозволяють впустити в приміщення більше денного світла;
 • високі стелі, на яких залишаються труби, балки та інші промислові конструкції;
 • стіни оформляють таким чином, щоб підкреслити її початковий вид, використовуючи при цьому потертості, цегла, бетонні плити і грубу обробку;
 • гармонія ультрамодних речей і предметів старовини;
 • підбір меблів, який буде відповідати загальному стильовому рішенню;
 • відмова від звичайності і вибір на користь всього нестандартного й ексклюзивного.

З урахуванням вищевказаних аспектів і оформляється сучасна ванна в стилі лофт.

Ідеї дизайну в стилі лофт

Якщо ви чи замислювалися про те, щоб провести ремонт у своїй квартирі, але не знаєте, де черпати натхнення для неймовірного преображення, ми надамо вам кілька свіжих ідей. Можливо, саме вони підштовхнуть вас зробити перший крок назустріч позитивним зовнішніх змін вашого будинку.

Далі детально розглянемо кілька прикладів, які може включати сучасна ванна в стилі лофт.

Бетон у ванній кімнаті в стилі лофт

Як вже було сказано раніше, для індустріального стилю характерно підкреслювати, а не приховувати унікальну красу технічних рішень, тому у таких приміщеннях не прийнято зафарбовувати або ховати під товстим шаром шпалер і штукатурки автентичний вид бетону.

Більш того, лофт в деякій мірою демонструє справжній культ бетону тому, що саме цей матеріал одним зі способів забезпечення унікальності інтер'єрів в даному стилі. Бетон – це не нудний сірий колір, а ціле різноманіття варіантів, оскільки він може бути темним або світлим, рівним або розділеним на окремі елементи.

Ванна кімната в стилі лофт може мати бетонну раковину або стільницю, також цей матеріал використовується для обробки підлоги і стін. Крім того, увазі користувачів пропонується і велика різноманітність плиток, оформлених під бетон, що також є хорошим варіантом для вас.

Дерев'яні елементи інтер'єрі ванної

Ще один невід'ємний атрибут приміщень в стилі лофт – це вкраплення різних елементів з натурального дерева. У поєднанні з бетонною обробкою та сірим кольором оформлення це виглядає дійсно приголомшливо. Але через те, що ми розглядаємо дизайн ванної в стилі лофт, то використання дерев'яних деталей в приміщенні з підвищеною вологістю викликає питання.

В такому випадку натуральне дерево можна сміливо замінювати плиткою, що імітує дерев'яну фактуру. Відтінок дерева стоїть підбирати так, щоб він по своїй гаммі підходив до кольору бетону.

Цегляна кладка в стилі лофт

Неймовірно стильно, нарівні з бетоном, виглядає і автентична цегляна стіна. Вона може бути різних кольорів і фактури, так як сьогодні на ринку увазі покупців пропонується величезний асортимент різноманітних матеріалів. Крім того, якщо оформляється маленька ванна в стилі лофт, краще всього вибрати фальшиву цегляну кладку, так як такий варіант є найбільш практичним і зручним у експлуатації.

Вибираючи різні способи імітації цегельної кладки, у вас буде можливість спокійно монтувати розетки і прикріпити гачки, щоб вішати на них рушники одяг. В іншому випадку зробити буде це досить проблематично.

Більш того, використання цього цегли може трапитися неприємна ситуація у вигляді появи грибка і цвілі, так як цей матеріал не володіє водонепроникними властивостями. Саме тому ванні кімнати в стилі лофт найчастіше оформляють з допомогою тонкого декоративного каменю з бетону, виконаного у стилі цегляної кладки.

Освітлення ванної кімнати в стилі лофт

Окремого уваги заслуговує і питання про освітлення, яке чудово доповнює цілісний дизайн ванної в стилі лофт. Тільки у разі правильного використання сучасний світла інтер'єр дійсно буде виглядати круто і стильно, а темні і грубі поверхні виглядатимуть саме так, як на рекламних фото.

Зазначимо кілька важливих моментів, які необхідно врахувати в цьому випадку:

 • лампочки вибираються такі, які максимально схожі на природне денне освітлення, через те, що природнє світло найкраще підкреслює красу і неординарність використовуються у дизайні текстур;
 • як правило, освітлення у ванній роблять прихованим, щоб занадто вигадливі лампи і світильники не відвертали увагу від інших елементів декору і не робили зайвий акцент, який в даному випадку буде не в тему;
 • світла повинно бути багато, і він повинен бути різноманітним – це головне правило, без якого ніяк не обійтися;
 • обов'язкове використання не тільки верхнього світла, але і настінних бра, доповнюючих його;
 • можливість підібрати бра або світильники відповідно до обраної вами тематикою дизайну – сучасному виконанні або варіації стародавнього стилю.

Здавалося б, правила зовсім нескладні, і дотримуватися їх не складе праці. Але якщо цього не зробити, вся краса і незвичність стильового оформлення буде втрачено і стане швидше невдалою, ніж виграшною. Тому цим пунктом ніяк не можна нехтувати, якщо хочете досягти бажаного результату.

Сантехніка для стилю лофт

Головна чинна особа в будь-якій ванній кімнаті – це, звичайно ж, сантехніка (умивальники для ванної та інші необхідні предмети). Яким би не було оформлення стін і підлоги, дешева раковина або невідповідна за стилем душова кабіна одним разом перекреслений всі незвичайні ідеї і не дадуть втілити їх в реальність. Як же підібрати сантехніку так, щоб вона вписалася в вибраний вами дизайн ванни в стилі лофт?

Отже, існує кілька варіантів відповідних раковин:

 • готова накладна раковина-чаша, яка представлена у великій різноманітності варіантів і досить демократична за своєю ціною;
 • тематична раковина і відповідна до неї стільниця, виконані з бетону – ексклюзивний варіант, який виготовляється за індивідуальним замовленням.

Роблячи вибір на користь тих або інших предметів сантехніки, варто підбирати їх за таким параметрами:

 • відповідний стиль оформлення;
 • палітра відтінків – це може бути білий, сірий і чорний колір, а також варіації блакитного і синього, які також ідеально вписуються у загальну концепцію;
 • текстури – це може бути як глянсова, так і матова поверхня, а також натуральні, грубі текстури і ненав'язливі візерунки;
 • матеріали – крім стандартної кераміки, можуть використовуватися і інші, більш естетично привабливі матеріали – наприклад, популярні і неймовірно красиві ванни з штучного каменю.

Приклади дизайну ванної кімнати в стилі лофт – фото

Далі ми продемонструємо кілька найбільш вдалих, на наш погляд, прикладів ванних кімнат, дизайн яких виконаний в сучасному індустріальному стилі. Ці фото – це реальне втілення всіх згаданих вище теоретичних моментів, які неодмінно подарують вам натхнення і наштовхнуть на позитивні зміни у зовнішньому оформленні вашого домашнього вогнища.

ванна лофтванна з штучного каменюванни з штучного каменю

Коли мова йде про дизайн інтер'єру і його стильове оформлення, то говорити можна нескінченно, але ніякі слова не замінять візуального подання. Неможливо уявити собі теорію, якщо не бачити її втілення на практиці.

Читати інші новини в цій темі