Великі мийки для кухні з кварцового піску купити в Україні

Великі мийки для кухні

Фільтр
Фільтри
Сортувати
За даним запитом не знайдено товарів.

Кухонні мийки для кухні – важливий компонент робочого простору. Без нього практично неможливо уявити бути сучасної господині. Щоб приємні клопоти дійсно приносили задоволення, необхідно подбати про правильну раковині.

Вдалим варіантом для просторого приміщення стане велика мийка для кухні. Підібравши відповідний колір раковини, ви отримаєте не тільки практичне, але і стильне дизайнерське рішення.

Особливості і властивості великих мийок для кухні

Великі кухонні мийки відрізняються не тільки розмірами (більше 80 см), але і розширеним функціоналом. З їх допомогою можна організувати і зону миття посуду, і відсік для розморожування продуктів і місце сушіння чистих приладів.

Велика кухонна мийка відкриває широкий вибір форм і конструкцій виробу. Ви можете купити:

  • прямокутну, круглу, квадратну або асиметричну раковину;
  • модель з однією або декількома чашами. Ємності можуть бути однакового або різних розмірів;
  • раковину з додатковою поверхнею (крилом) і без такої;
  • колірна палітра включає як традиційний білий, так і чорний, сірий, пісочний відтінок, кольору жасмин і терра. Вибір залежить від вашого бажання і колірної гами інтер'єру.

За типом монтажу розрізняють накладні мийки для кухні та вироби під стільницю.

Переваги великих кухонних мийок для кухні

Великі мийки для кухні володіють незаперечними перевагами:

  1. Практичність і комфорт. Просторі чаші здатні розмістити велику кількість посуду, а значить мити її буде набагато зручніше. Навіть якщо раковина обладнана однією чашею.
  2. Мийки кухонні великі відрізняються широким вибором форм і кольорів. Різноманіття стильових інтерпретацій дозволяє підібрати підходящий саме для вашої квартири варіант.
  3. Можливість вибрати модель з однією або декількома чашами залежно від практичних завдань.

З ними повсякденна рутина перетвориться на задоволення.

Чому варто купити велику мийку для кухні в інтернет-магазині «Miraggio»

Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент сучасної сантехніки «Miraggio». Якісні раковини з кварцового піску – стильне і практичне рішення для активної щоденної експлуатації. Ми впевнені у надійності нашої продукції, тому надаємо десятирічну гарантію на всі вироби та можливість обміну або повернення протягом трьох місяців з дня покупки.

Цена на Великі мийки для кухні

Великі мийки для кухніЦіна