Подвійна кутова мийка для кухні з кварцового піску купити в Україні

Подвійна кутова мийка на кухню

Фільтр
Фільтри
Сортувати
За даним запитом не знайдено товарів.

Важливим моментом облаштування сучасної кухні є її зручність. Правильний вибір моделі раковини впливає на комфорт миття посуду та приготування їжі, раціональне використання робочої площі.

Асортимент кухонних мийок, представлений на ринку сантехнічних виробів України, дозволяє підібрати ідеальний варіант для свого житла. Подвійна кутова мийка – популярний вибір для облаштування кутового кухонного гарнітура.

Властивості подвійний кутовий мийки для кухні

Подвійна кутова мийка для кухні – це раковина у формі трапеції або виконана під кутом з двома чашами. Ємності можуть розташовуватися поруч з боків від змішувача. Така конструкція дозволяє максимально ефективно задіяти всю поверхню кута гарнітура. Починаючи пошук відповідного варіанту, враховуйте глибину і розмір чаш, наявність крила – додаткової поверхні поряд з чашами.

За способами встановлення в продажу присутні:

  1. Врізні конструкції – популярний варіант, при якому мийка для кухні подвійна кутова занурюється в стільницю. Бортики раковини можуть трохи виступати над її поверхнею або перебувати поряд з нею (варіант під стільницю).
  2. Подвійна накладна мийка для кухні встановлюється поверх тумби. Такий варіант кращий для кухонних гарнітурів, що складаються з окремих модулів.

Величезний вибір подвійних кухонних мийок представлений виробами з нержавійки, штучного каменю, кераміки, кварцового піску.

Віддаємо перевагу кутовим подвійним миття для кухні

Які переваги мають подвійні кутові миття для кухні:

  • практичність і багатофункціональність. Маючи таку раковину, ви можете, наприклад, одночасно розморожувати продукти і мити або сушити посуд;
  • можливість повноцінно використовувати всю площу кута. Наявність декількох функціональних зон дозволяє вичавити максимум з наявного простору;
  • естетичний зовнішній вигляд – така раковина стане привабливим і сучасним доповненням продуманого дизайну.

Чому варто купити кутові подвійні мийки для кухні від виробника «Miraggio»

Сантехніка «Miraggio» впевнено зарекомендувала себе як надійна і довговічна продукція. В нашому магазині ви можете придбати подвійні раковини з можливістю розміщення в кутку кухонного гарнітура. Розумне співвідношення ціна-якість є основою вдалого співробітництва.

Цена на Подвійна кутова мийка на кухню

Подвійна кутова мийка на кухнюЦіна