Мийка прямокутна - Купити прямокутну мийку зі штучного каменю

Мийки прямокутні

Фільтр
Всього моделей: 5
Сортувати
Прямокутна
Скинути все

Мийка прямокутна: вчинені контури

Місткість, зручність, надійність, бездоганний зовнішній вигляд, привабливий колір і довговічність – все це базові вимоги для хорошої мийки на кухні. Мийки прямокутні ідеально підійдуть для власників тих кухонь, які хочуть обладнати велику, комфортну і естетично приємну робочу зону. Прямокутні контури в інтер'єрі завжди залишаються актуальними, особливо якщо мова йде про сучасної кухні. Чим більше раковина і краще її матеріал, тим більш статусним і дорогим стає дизайн житла. Мийки прямокутні продаються в різних затребуваних зараз відтінках.

мийки прямокутні

Вибір прямокутної мийки

Прямокутна мийка для кухні з натурального кварцового піску – доступний для багатьох спосіб зробити зовнішній вигляд кухні більш статусним, дорогим, вишуканим і лаконічним. Незалежно від стилю інтер'єру, раковина, виготовлена з якісних натуральних матеріалів справжніми професіоналами, буде виглядати гармонійно. Недешевий вигляд мийки – багато в чому заслуга матового покриття. Виглядати гідно буде раковина з кварцового піску будь-якого з представлених відтінків:

  • пісочний;
  • чорний;
  • сірий;
  • жасмин;
  • терра.

Пісочний відтінок асоціюється із золотом, його вдало комбінувати з іншими елементами кухні, виконані в теплих відтінках. Поєднувати пісочну прямокутну мийку можна з предметами інтер'єру з позолотою. Це ідеальний вибір, якщо вікна кухні виходять на сонячну сторону, якщо приміщення недостатньо світла.

Чорний – універсальний колір, він завжди додає дизайну дорожнечу. Поєднувати його можна з дерев'яною, білої, сірої або чорної стільницею, в будь-якому випадку комбінація буде блискучою. Сірий – найбільш вдалий колір, якщо потрібно підкреслити натуральність матеріалу, з якого виготовлена мийка. Раковина в даному базовому тоні стане гідною прикрасою кухні, виконаної в стилі мінімалізм, хай-тек або лофт.

Прямокутні мийки представлені в декількох розмірах і видах – подвійні або з однією чашею, з крилом або без. Відрізняються вони розмірами. Стандартна ширина – 87 див.

Якщо прямокутна форма все ж не підходить для певної кухні, не потрібно віддавати перевагу миття з нержавіючої сталі і іншим варіантам, які тільки дешевят інтер'єр. Завжди можна вибирати альтернативні, не менш витончені форми:

  • кругла;
  • овальна;
  • асиметрична;
  • квадратна.

Кухонна мийка з натурального каменю – безумовна практичність, надійність і довговічність. Вона не буде мати потребу в заміні багато років при правильній експлуатації. Як і звичайний камінь, вона може зберігати свій первісний вигляд необмежену кількість років. Кам'яна раковина не вимагає детального і скрупульозного догляду. Досить вчасно очищати її від вапняного нальоту та інших забруднень.

Чому варто купити прямокутну мийку для кухні від Miraggio™

Інтернет-магазин Miraggio однозначно варто відвідати, якщо необхідні прямокутні мийки для кухні. Доступний хороший вибір моделей, у каталозі є всі фото і заміри товару. Доставка здійснюється безкоштовно і по всій Україні. На ринку сантехніки преміального сегменту компанія Miraggio™ існує вже понад 10 років. За цей час вона отримала виключно позитивні відгуки від клієнтів, ще ніхто був розчарований якістю продукції. Більш того, підприємству вдалося вийти на міжнародний ринок. Показником якості сантехніки є те, що клієнти з 16 країн є партнерами компанії. Прямокутна мийка ціна не дуже висока, але якість її бездоганно.

Цена на Мийки прямокутні

Мийки прямокутніЦіна
Кухонна мийка BODRUM 650 терра4725 грн
Кухонна мийка VERSAL терра4323 грн
Кухонна мийка ORLEAN чорна5280 грн
Кухонна мийка LAPAS пісочна6276 грн
Кухонна мийка WESTEROS чорна7359 грн