Доставка та оплата - Miraggio™

Доставка та оплата

УВАГА!!! Перед отриманням на відділенні перевірте цілісність продукції. Розписуючись у бланку прийому при отриманні, Ви погоджуєтеся з тим, що товар поставлений в повному обсязі і належної якості.

Адресна доставка до вашого будинку
Доставка в вантажне відділення Нової Пошти
Доставка на склад службою DelAuto

Якщо служба доставки не дає Вам можливість розкрити упаковку - відмовтеся від прийому товару і повідомте нам про даний факт зручним для Вас способом.

У разі, якщо товар отримав пошкодження при транспортуванні складіть акт не виходячи з відділення служби доставки, інакше товар поверненню та обміну не підлягає.

Оплата за безготівковим розрахунок проводиться в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми.
При виборі безготівкового способу оплати доставка замовлення можливо після отримання коштів на наш розрахунковий рахунок.
Безготівковими Оплата за безготівковим розрахунок проводиться в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. При виборі безготівкового способу оплати доставка замовлення можливо після отримання коштів на наш розрахунковий рахунок.
Оплата замовлення онлайн банківською картою Visa і MasterCard
Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.
Visa и MasterCard Оплата замовлення онлайн банківською картою Visa і MasterCard Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.
Оформляючи замовлення, виберіть тип оплати "Оплата частинами" і кількість платежів. На сторінці платіжної системи введіть дані карти Приватбанку.
Оплата частинами ПриватБанк Оформляючи замовлення, виберіть тип оплати "Оплата частинами" і кількість платежів. На сторінці платіжної системи введіть дані карти Приватбанку.
Замовляючи товари, оплачуйте їх при отриманні. Накладений платіж поширюється на всі групи товарів, ОКРІМ ВАНН і ДУШОВИХ ПІДДОНІВ.
 
Накладений платіж Нової Пошти Замовляючи товари, оплачуйте їх при отриманні. Накладений платіж поширюється на всі групи товарів, ОКРІМ ВАНН і ДУШОВИХ ПІДДОНІВ.
 

Транспортна упаковка сантехнічних виробів

Всі товари компанії поставляються в дерев'яній обрешітці, зробленої на підприємстві перед відвантаженням. Упаковка виготовлена ​​з пятішарового гофрокартону. Додатковий захист від пошкоджень при транспортуванні виробів забезпечує пінопласт і щільна стрейч плівка.

Завдяки цьому ймовірність пошкодження умивальника, кухонної мийки або душового піддону мінімальна. Ванни нашого виробництва щільно упаковуються в гофрокартон і тільки потім ставляться на піддон для обрешітки. Проте, при отриманні товару в службі доставки, обов'язково переконайтеся, що виріб не пошкоджено.