Окремо розташована ванна - Купити окремостоячі ванни зі штучного каменю

Окремо розташована ванна

Фільтр
Всього моделей: 0
Сортувати
Ціна
За даним запитом не знайдено товарів.

Окремо стоїть ванна – класика в сучасному дизайні

Окремо стоїть ванна являє саме собою той елемент інтер'єру, допомогою якого можна створити воістину багатий і неповторний дизайн приміщення.

Підбираючи модель ванни, слід приймати до уваги не тільки естетичні параметри, але також функціональні характеристики вироби. Необхідно, щоб елемент інтер'єру не тільки став розкішним прикрасою, але також дарував неперевершений комфорт і затишок власникам.

Окремо стоїть ванна від Miraggio™

Будучи виробником сучасних сантехнічних виробів, компанія Miraggio представляє до уваги споживачів найширший вибір виробів різноманітних форм і габаритів. Окремо стоять ванни, представлені у нашому каталозі, виготовлені з литого мармуру сегменту «преміум».

Кожне виріб відрізняється стильним дизайном, неперевершеною елегантністю, надаючи нотки розкоші інтер'єру приміщення, в якому займає почесне місце.

Переваги окремо стоять ванн

Перш ніж купити окремо стоїть ванну, слід прийняти до уваги ряд особливих критеріїв, залежності від особливостей приміщення. Вага, форма і габарити – мабуть, найбільш значущі параметри. Щоб повною мірою вивчити окремо стоять ванни з штучного каменю, належить ознайомитися з їх позитивними якостями, до яких відносяться:

 • Блискучі естетичні особливості, які забезпечують можливість встановлювати даний елемент інтер'єру фактично у будь-якому куточку приміщення.
 • Наявність товстостінних конструкцій представленого типу передбачає присутність потайних комунікацій, що надає інтер'єру акуратний вигляд.
 • Розміщення ванни по центру кімнати забезпечує гранично вільний до неї доступ з будь-якої із сторін.
 • Стійкість до навантажень і відмінна шумоізоляція.
 • Тривалий збереження високої температури води за рахунок низької теплопровідності.
 • Можливість оснащення ванни додатковим обладнанням (гідромасаж і тощо).
 • Не вбирають і не випромінюють радіації.
 • Практичність і довговічність.

Варто зауважити, що переваги представлених виробів визначені на підставі досвіду споживачів, переліку заявлених виробником якостей, а також думки експертів спеціалізуються на монтажі конструкцій.

Вибір ванни від Miraggio™

Окремо стоять ванни, ціна яких відповідає їх гідному якості, наділені різними характеристиками. Основою класифікації моделей служать їх форма, спосіб установки, а також дизайнерське виконання.

Що стосується колірного оформлення, сучасні вироби часто виконуються у наступних відтінках:

 • блакитний;
 • білий;
 • червоний;
 • чорний;
 • зелений.

До того ж вироби різняться відтінками перерахованих квітів – як бачите, вибирати дійсно є з чого. А якісні фото моделей нашого каталогу допоможуть зробити вдалий вибір.

Якщо основою класифікації виступає форма виробів, то окремо стоять моделі представлені наступними модифікаціями:

Особливого уваги заслуговують краплеподібні, еліпсоїдні або й зовсім асиметричні варіації невизначених форм.

Говорячи про класифікації, не варто забувати також про те, що, крім окремо стоять моделей, велику популярність завоювали вбудовані ванни, які також відрізняються елегантним дизайном і практичністю.

Чому варто купити окремо стоїть ванну від Miraggio™

По-справжньому хороший, надійний і розкішний предмет інтер'єру ванної – все це про вироби бренду Miraggio. В нашому каталозі представлені елегантні і розкішні втілення дизайнерських задумок за цінами, відповідними гідному якості виробів. Дніпро, Одеса, Харків, Миколаїв – в якому б місті України ви не проживали, ми організуємо оперативну доставку будь-яким із зручних для вас способів.

Цена на Окремо розташована ванна

Окремо розташована ваннаЦіна