Выставка INTERIOR MEBEL 2020 - Miraggio™
Выставка INTERIOR MEBEL 2020

Выставка INTERIOR MEBEL 2020

         Дніпровська компанія «ТОВ «Укркомпозит+» - вітчизняний виробник сантехніки зі штучного каменю на рівні кращих зарубіжних зразків таких меблевих комплектуючих. У нас була нагода в тому переконатися на лютневій виставці «Interior Mebel», де менеджер компанії Анна Путченко знайомила з новими моделями елегантних білосніжних умивальників, які компанія випускає, як і всю свою сантехнічну продукцію, під торговою маркою «Miraggio».

       Провідний вітчизняний виробник сантехніки зі штучного каменю відстежує передові тенденції у світі сантехніки й реалізовує їх у своїх виробах. Використовує виключно екологічно чисті матеріали, а також унікальні технології: MiraMarble для виробництва сантехніки та MiraStone - для кухонних мийок.

       MiraMarble передбачає роботу з литим мармуром, цим методом відливаються умивальники, ванни, душові піддони, які, на відміну від керамічних виробів, ремонтопридатні (в разі виникнення подряпин, відколів виріб реставрується). Втім, переваги сантехніки «Miraggio» не тільки в цьому: вона з антибактеріальним покриттям (воно також робить її приємною на дотик, привабливою на вигляд), стійка до температурних коливань, впливу вологи та УФ-випромінювання, невибаглива в догляді. Помічено, що раковини зі штучного каменю поглинають звуки води, що ллється.

       Компанія вирішила спеціалізуватися в роботі зі штучним каменем не тільки завдяки його перерахованим фізичним достоїнствам, а й тому, що технологія його лиття дає змогу створювати унікальні дизайни виробів, оригінальні їх форми. Компанія «Укркомпозит+» цим успішно користується, відливаючи круглі, напівкруглі, квадратні, прямокутні сантехнічні вироби й моделі у вигляді чаш.

       Хоча штучний камінь уже використовується в меблярстві давно, він і досі не втратив своєї новизни, значною мірою тому, що постійно вдосконалюються технології його використання. Дніпровським майстрам роботи зі штучним каменем це дає можливість постійно поповнювати свій асортимент яскравими й оригінальними новинками, котрі не втрачають своєї новизни, як і матеріал, з якого відлиті, протягом багатьох років. 

        Передові технології роботи зі штучним каменем передбачають оснащення виробництва обладнанням найвищого класу. І воно в компанії саме таке.  І це її заводу дозволяє здійснювати виробництво предметів зі штучного каменю на найвищому рівні. Відхилення від технології тут не визнаються, так само, як і використання низькопробної сировини та праці малокваліфікованих виробничників. Звісно, виробництво сертифіковане. На вироби поширюється п’ятирічна гарантія. Потужностей вистачає для створення складського товарного запасу і навіть для одночасного виконання декількох замовлень від клієнтів.

      - Звісно, хочеться докладніше довідатися про названі вами технології, які компанія застосовує для виробництва меблевих комплектуючих зі штучного каменю.

       - Суть технології  MiraMarble Matt для виробництва сантехніки полягає в застосуванні натуральної мармурової крихти, котра є  основним компонентом (її 80 відсотків) і яку змішують з поліефірної смолою (20%). Хімічні та фізичні властивості суміші дозволяють виготовляти вироби унікальної форми. Зовнішня поверхня покривається засобом Gelcoat ISO NPG і потім матуєтся також екологічно чистим покриттям. Тому виріб стає, як уже зазначалося,  оксамитовим на дотик, більш міцним і довговічним, а також безпечним, гігієнічним та простим у догляді. Щоб видалити забруднення, рекомендується застосовувати стандартні засоби для чищення. Навіть з абразивними частками. При втраті глянцю рекомендується відполірувати сантехніку згідно з інструкцією, які надає виробник, після чого вироби з литого мармуру набувають первинного зовнішнього вигляду.

      Тепер можна перейти й до розповіді про демонстровані на інтер’єрній виставці сантехнічні новинки.

     - Почну з умивальника OLMOS 1200 (фото 1). В нашому асортименті кілька варіантів, цифрове позначення вказує на приблизну довжину. Є здвоєний варіант довжиною півтора метра із двома чашами й кранами-змішувачами (фото 2). Цікавою й зручною для монтажу й догляду за  умивальниками OLMOS є його невидима внутрішня конструкція. Прихований злив забезпечує не тільки зручне користування умивальником, а і його естетичний вигляд. І загалом підвісний метод кріплення створює відчуття легкості й органічності всієї сантехнічної конструкції. Аби дістатися до сифона нетрадиційної форми (приміром, для його чищення), досить підняти планку на дні чаші під змішувачем. Під’єднується умивальник  до водопровідної й водовідвідної комунікацій безпосередньо в стіні, до якої й кріпиться. Рівна донна поверхня дозволяє монтувати підвісний умивальник над будь-якою поверхнею, таким чином зберігаючи корисну площу ванної кімнати (під таким умивальником запросто може розміститися, скажімо, пральна машина). Прибирати у ванній кімнаті, де встановлена підвісна конструкція умивальника, набагато простіше, ніж у санвузлі із напільною мийкою. Навісний умивальник можна встановити на будь-якій зручній висоті, тобто є можливість  самостійно вибрати висоту умивальника, аби зробити її комфортною для використання. І нарешті – настінний умивальник додасть  інтер’єру ванної кімнати індивідуальність, особливо, коли вона ще й нестандартного планування.

        Метрова накладна модель DELLA (фото 3) привертає увагу передусім великими обабічними «крилами», які роблять умивальник більш зручнішим у користування для тих, хто звик, аби все, що потрібно для вранішнього й вечірнього моціонів, було під рукою.

      У контексті цієї теми доцільно звернути увагу й на кухонні мийки дніпровської компанії. У класичному визначенні, кухонна мийка - це судина для миття посуду, фруктів, чищення риби тощо. Однак сучасні моделі кухонних мийок роблять їх і невід’ємною частиною інтер’єру. Кухонні мийки із штучного каменю - це саме той варіант, який чудово поєднує в собі всі ці якості. У асортименті «Укркомпозит+» широкий асортимент моделей цих меблевих комплектуючих із кварцу.

       Вироби з кварцу, як і штучномармурові, прекрасно поєднують у собі високий рівень функціональності та ефектний зовнішній вигляд (на фото 4 модель Miraggio Europe Black). Це обумовлено особливостями виробництва й самого матеріалу. Штучний камінь складається з мінерального наповнювача у вигляді суміші кварцового піску і поліефірної смоли. Для додання готовому виробу певного відтінку й імітації поверхні натурального каменю, використовують спеціальні пігменти. Таким чином, мийка для кухні із такого штучного каменю також є екологічно чистим і абсолютно безпечним виробом.

        Не можна не відзначити й те, що штучний граніт, незважаючи на різкі перепади температури, постійний контакт з водою й парою, є несприятливим середовищем для появи та розмноження шкідливих мікроорганізмів. Таким чином на поверхні мийок зі штучного каменю ніколи не утворюються грибок або цвіль. Крім цього, до їхніх стінок практично не липне бруд і жир. А в разі необхідності, вироби досить почистити звичайним миючим засобом, яке є в будь-якої господині.

       Моделі з двома чашами є доволі популярним варіантом кухонних мийок. Наявність двох відділень для миття дозволяє одночасно виконувати кілька дій. Наприклад, мити посуд і розморожувати продукти. Також в одній чаші можна складати брудне кухонне начиння, а друга буде вільна для інших потреб. Не менш корисним є і наявність крила для сушіння (або декількох). кухні, може бути вельми технологічним і зручним.

© Автор: Анатолій Задорога

 • Умывальник SOFIA из литого мрамора
  Артикул: 0000242
  Статус:

  Умывальник SOFIA из литого мрамора

  Умывальник SOFIA из литого мрамора
  Подробнее о модели
  3615грн
 • Умывальник CALIFORNIA из литого мрамора
  Артикул: 0000158
  Статус:

  Умывальник CALIFORNIA из литого мрамора

  Умывальник CALIFORNIA из литого мрамора

  Благодаря легкости форм, модель ALFINOSA приобрела свой особый и неповторимый стиль. Утонченный каркас придал дивану элегантный внешний вид, а воздушные сиденья
  и спиновые подушки помогли передать идею комфорта. Повышенная мягкостью
  и достаточно глубокая посадка модели 

  Подробнее о модели
  3186грн
 • Умывальник NICE из литого мрамора
  Артикул: 0000222
  Статус:

  Умывальник NICE из литого мрамора

  Умывальник NICE из литого мрамора
  Подробнее о модели
  2379грн
 • Акция
  Кухонная мойка TIRION матовая терра
  Артикул: 0000043
  Статус:

  Кухонная мойка TIRION матовая терра

  Акция
  Кухонная мойка TIRION матовая терра
  Подробнее о модели
  4557грн
  3646грн
 • Акция
  Ванна FLORIDA из литого мрамора
  Артикул: 0000271
  Статус:

  Ванна FLORIDA из литого мрамора

  Акция
  Ванна FLORIDA из литого мрамора
  Подробнее о модели
  26016грн
  23414грн
 • Ванна GREENLAND из литого мрамора
  Артикул: 0000273
  Статус:

  Ванна GREENLAND из литого мрамора

  Ванна GREENLAND из литого мрамора
  Подробнее о модели
  28845грн
Читать другие новости в этой теме