Кутові мийки на кухню з кварцового піску купити в Україні

Кутові мийки на кухню

Фільтр
Фільтри
Сортувати
За даним запитом не знайдено товарів.

Облаштування зони приготування їжі не можна вважати завершеним без встановленої кухонної мийки. Вибираючи відповідну модель, враховуйте всі нюанси – особливості конструкції, геометрію гарнітура і кухні в цілому, зручність користування і функціонал раковини.

Кутова мийка на кухню є оптимальним рішенням у випадках Р-образної або П-подібної планування. В результаті вдається організувати максимально зручний простір навіть в приміщенні невеликій площі.

Особливості і характеристики кутових кухонних мийок

Що таке кутова мийка для кухні? Мова йде не просто про раковині, яку поміщають в кут кухонного гарнітура, а про вироби специфічної форми – кутових і трапецієподібних.

За способом установки мийки для кухні кутові бувають наступних типів:

  • Накладні.

Для монтажу такої конструкції потрібна окрема тумба. Раковина повністю покриває її, виконуючи роль повноцінної стільниці. Такий спосіб установки підійде для будь-якої кухні.

  • Врізні.

Моделі даної категорії є оптимальним рішенням у разі гарнітура з цільною стільницею. Мийка поміщається в попередньо вирізаний отвір відповідних розміру і форми.

Що стосується конструкції, мийка кутова для кухні може мати одну, дві або більше чаш. Більшість моделей оснащено декількома ємностями і крилом – додатковою поверхнею. Основна чаша має прямокутну форму, інші – ємності довільної форми меншого розміру. Чаші можуть розташовуватися поруч один з одним, з боків від крана, у два ряди.

Які переваги кутових мийок на кухню

Мийка кухонна кутова дозволяє вирішити ряд практичних завдань:

  • Ефективно розпорядитися робочим простором кухні.

Конструкція раковини допускає більшу кількість варіантів для вирішення повсякденних практичних питань. Саме тому кутові маленькі мийки на кухні є практично стандартом для багатьох дизайнерських проектів.

  • Широкий асортимент форм і кольорів раковин дозволяє підібрати ідеальну модель для будь-якого інтер'єру.
  • Виріб має відмінну ергономіку, завдяки чому створюються більш комфортні умови для господині – важливі зони розташовані близько один до одного.

Як вибрати кухонну мийку для кухні

Які характеристики першорядні, а вплив будь-яких факторів незначна?

При виборі кутовий раковини зверніть увагу на:

  • Розмір.

Даний параметр має на увазі як геометрію і габарити мийки, так і глибину її чаші. Оптимальним поєднанням місткості і комфорту користування мають раковини глибиною 15-18 див. Виріб має поєднуватися з меблями кухонного гарнітура, не виглядати занадто громіздко або навпаки – губитися на її тлі.

  • Кількість ємностей.

Мийка для кухні кутова може мати одну, дві або більше чаш. Вибір залежить від потреб господині – функціонального навантаження даного робочого куточка, розміру та кількості посуду і т. д.

  • Колір.

Вибір кольору визначається загальним стилем інтер'єру. Правильно підібраний відтінок допоможе гармонійно вписати раковину в дизайн кухні без залучення додаткової уваги до робочої зоні.

Чому варто купити кутову мийку на кухню в інтернет-магазині «Miraggio»

Ми пропонуємо широкий асортимент зручних і довговічних мийок з кварцового піску з можливістю вибору відповідного колірного виконання. У каталозі представлені як класичні білі, сірі та чорні моделі, так і раковини в кольорі жасмин, терра, пісочному відтінку. Замовивши сантехніку «Miraggio» у нашому інтернет-магазині, ви отримуєте надійну миття за доступною ціною.

Цена на Кутові мийки на кухню

Кутові мийки на кухнюЦіна