Умивальники (раковини) із щілинним зливом у ванну купити в Україні

Раковини зі щілинним зливом

Фільтр
Фільтри
Сортувати
За даним запитом не знайдено товарів.

Окрему увагу варто звернути на оригінальний умивальник з щілинним зливом. Лаконічні риси і відсутність звичного зливного отвору округлої форми притягують погляд і викликають непідробний інтерес.

Особливості раковин з щілинним зливом

Головною особливістю моделей даного типу є форма зливу у вигляді щілини. Монтаж зливу до системи каналізації відбувається звичайним способом.

У нас ви знайдете якісний і оригінальний умивальник з щілинним зливом з литого мармуру і штучного каменю.

В залежності від оформлення дна розрізняють:

  1. Моделі зі знімним другим дном. Його площина може йти паралельно основи раковини, так і перебувати під нахилом. Вода буде йти через щілину по периметру умивальника, а далі стікати в сифон у дні миття.
  2. Моделі з частковим другим дном. У цьому випадку внутрішнє облаштування представляє поєднання литий похилій площині і горизонтальній поверхні. Між ними проходить щілину для відводу води. Сифон встановлюється під знімною горизонтальною частиною дна.
  3. Умивальники зі скошеним дном і зливом, захованим під знімним фрагментом бортика мийки.
  4. Раковини з декоративними накладками для зливного отвору. Вони можуть бути прямокутної, квадратної або круглої форми. Вода надходить в щілину, що утворилася між накладкою і дном мийки.

Яка ж ціна на раковину з щілинним зливом? Зважаючи наонструктивных особливостей модягли такого типу коштують дорожче, ніж аналогічні мийки з традиційним оформленням зливу.

Переваги умивальників з щілинним зливом

Основні переваги раковин даної категорії:

  1. Стильний і оригінальний дизайн. Такий умивальник може стати головним акцентом інтер'єру ванної кімнати.
  2. Вибір способу установки. Такі умивальники можуть мати підвісний тип монтажу, встановлюватися поверх стільниці, тумби або пральної машини.
  3. Розмірний ряд включає як невеликі моделі, так і накладні раковини 100 см.

Чому варто купити раковину з щілинним зливом в інтернет-магазині «Miraggio»

Ми є виробником сантехніки «Miraggio», тому впевнені у високій якості всього асортименту сантехнічних виробів. Широкий діапазон цін на раковину з щілинним зливом дозволяє кожному покупцеві підібрати оптимальний варіант. Замовте зворотній дзвінок і станьте власником красивою і практичною раковини.

Цена на Раковини зі щілинним зливом

Раковини зі щілинним зливомЦіна