Умивальник (раковина) шириною 40 см у ванну купити в Україні

Умивальник шириною 40 см

Фільтр
Фільтри
Сортувати
Фільтри
Фільтри
Ціна
від
до
грн
Тип поверхні
Наявність крила
Кількість чаш
Довжина (глибина)
від
до
мм
Ширина
від
до
мм
Глибина чаші
від
до
мм
Акція
Умивальник GENEVAзі штучного каменю
3741грн
2993грн
Розпродаж!
Умивальник ALBENA GRAY MIRASTONEзі штучного каменю
4701грн
2821грн
2964грн
2964грн
2964грн
3192грн
3417грн
3747грн
3780грн
3870грн
4779грн
6693грн
6729грн
Отзывы покупателей
Ольга
17.12.2021
Аккуратная моделька. Идеально дополнила дизайн моей маленькой ванной Очень нравится! Спасибо!
Катя
17.12.2021
Аккуратный маленький умывальник. Брали в туалетную комнату, подвесили на стену. Искали именно черный в комплект к унитазу. Всё отлично подошло!

Умивальник 40 см від Miraggio™

Умивальна раковина для ванної 40 см італійського виробництва являє собою все те найкраще, що тільки може запропонувати легендарний сантехніка родом із Середземномор'я. Існує велика кількість різновидів раковин, які мають однакові лінійні розміри. Їх купівля і доставка по регіонам України можлива в інтернет-магазині Miraggio™. Ціна на раковини 40 см знаходиться в нижньому ринковому діапазоні, оскільки умивальники такого розміру відносяться до самим мініатюрним чашах. Приклади таких моделей можна знайти на фото в Інтернеті.

Умивальники невеликого розміру будуть хорошим вибором для оформлення інтер'єру в строгому класичному стилі. Якщо вільний простір у ванній кімнаті обмежена, то установка умивальної чаші стане не тільки стильним, але і практичним вибором. Італійська сантехніка пропонує найрізноманітніші варіанти умивальників всіляких форм і забарвлень, вибирати які буде одне задоволення. Серед варіантів є моделі, які встановлюються на п'єдестал, тумбу або стільницю, підвісні і врізні раковини.

Вибір умивальників 40 см шириною

Щоб вибрати умивальник зі штучного каменю відповідного виду, необхідно ретельно ознайомитися з усім доступним асортиментом, який пропонує ринок елітної сантехніки. Раковина 40 см, купити яку не становить праці, повинна бути добре підібрана, щоб ванна кімната виглядала відповідним чином і була зручною в користуванні.

В залежності від форми умивальник 40 см може бути наступних видів:

 • умивальник чаша 40 см;
 • квадратна раковина 40 см;
 • круглий умивальник 40 см;
 • умивальники овальні 40 см;
 • прямокутний умивальник 40 див.

Якщо умивальник ширина 40 см у ванній кімнаті на увазі, то його рекомендується виконувати в такій же кольоровій гамі, що й інші елементи інтер'єру ванної кімнати. Раковини італійського виробництва виготовляються різних кольорів і відтінків, але самими популярними і поширеними колірними рішеннями вважаються наступні:

 • блакитний колір;
 • чорний колір;
 • білий колір;
 • зелені відтінки;
 • червоні тони.

Ще одна класифікація ділить умивальники за способом установки. Раковина у ванну 40 см може бути наступних типів:

 • Врізна. При цьому способі установки раковина монтується в площину стільниці або тумби, видимою залишається лише її внутрішня зливна частина і бічні площини.
 • Накладна. Така методика передбачає встановлення монтаж раковин на поверхні столещницы або тумби без додаткового вкладення.
 • Підвісна. Цей вид раковин вважається одним з самих компактних, так як не вимагає ніякої поверхні, крім площині стіни, яка буде здатна витримати вагу раковини.

Чому варто купити умивальник 40 см від Miraggio™

Щоб купити умивальник 40 см, необхідно взяти до уваги всі особливості, які має монтаж такого типу раковини. В першу чергу варто звернути увагу на те, що це досить мініатюрна раковина, яка найкраще буде виглядати в приміщеннях невеликого розміру, тому купити умивальник 40 см можуть власники мініатюрних ванних кімнат.

Натуральні матеріали, такі як кварцовий пісок і мармурова крихта, забезпечують оптимальну міцність і екологічну чистоту виробів від Miraggio™. Купити умивальник 40 см варто тому, що його бездоганний стиль, відпрацьований італійськими майстрами, і абсолютний комфорт у використанні переводять цей вид сантехніки в розряд тих, які потрібно мати в обов'язковому порядку.

Цена на Умивальник шириною 40 см

Умивальник шириною 40 смЦіна
Умивальник GENEVA2992.8 грн
Умивальник ALBENA GRAY MIRASTONE2820.6 грн
Умивальник FARO2964 грн
Умивальник FARO L2964 грн
Умивальник FARO R2964 грн
Умивальник MADISON3192 грн
Умивальник SIENA3417 грн
Умивальник COPPER 4003747 грн
Умивальник MARTA 4203780 грн
Умивальник SEED3870 грн
Умивальник LOLA4779 грн
Умивальник SMART6693 грн
Умивальник SAN ANDREAS6729 грн