Умивальник (раковина) шириною 40 см у ванну купити в Україні

Умивальник шириною 40 см

Фільтр
Фільтри
Сортувати
Фільтри
Фільтри
Ціна
від
до
грн
Товари в акції
Тип поверхні
Наявність крила
Кількість чаш
Довжина (глибина)
від
до
мм
Ширина
від
до
мм
Висота
від
до
мм
Глибина чаші
від
до
мм
3243грн
3351грн
3351грн
3351грн
3609грн
3864грн
4230грн
4236грн
4272грн
4374грн
5403грн
7566грн
7605грн
Новинка
Умивальник COSMOS MIRASOFTзі штучного каменю
34341грн
Відгуки покупців
Ольга
17.12.2021
Аккуратная моделька. Идеально дополнила дизайн моей маленькой ванной Очень нравится! Спасибо!
Катя
17.12.2021
Аккуратный маленький умывальник. Брали в туалетную комнату, подвесили на стену. Искали именно черный в комплект к унитазу. Всё отлично подошло!

Умивальник 40 см від Miraggio™

Умивальна раковина для ванної 40 см італійського виробництва являє собою все те найкраще, що тільки може запропонувати легендарний сантехніка родом із Середземномор'я. Існує велика кількість різновидів раковин, які мають однакові лінійні розміри. Їх купівля і доставка по регіонам України можлива в інтернет-магазині Miraggio™. Ціна на раковини 40 см знаходиться в нижньому ринковому діапазоні, оскільки умивальники такого розміру відносяться до самим мініатюрним чашах. Приклади таких моделей можна знайти на фото в Інтернеті.

Умивальники невеликого розміру будуть хорошим вибором для оформлення інтер'єру в строгому класичному стилі. Якщо вільний простір у ванній кімнаті обмежена, то установка умивальної чаші стане не тільки стильним, але і практичним вибором. Італійська сантехніка пропонує найрізноманітніші варіанти умивальників всіляких форм і забарвлень, вибирати які буде одне задоволення. Серед варіантів є моделі, які встановлюються на п'єдестал, тумбу або стільницю, підвісні і врізні раковини.

Вибір умивальників 40 см шириною

Щоб вибрати умивальник зі штучного каменю відповідного виду, необхідно ретельно ознайомитися з усім доступним асортиментом, який пропонує ринок елітної сантехніки. Раковина 40 см, купити яку не становить праці, повинна бути добре підібрана, щоб ванна кімната виглядала відповідним чином і була зручною в користуванні.

В залежності від форми умивальник 40 см може бути наступних видів:

 • умивальник чаша 40 см;
 • квадратна раковина 40 см;
 • круглий умивальник 40 см;
 • умивальники овальні 40 см;
 • прямокутний умивальник 40 див.

Якщо умивальник ширина 40 см у ванній кімнаті на увазі, то його рекомендується виконувати в такій же кольоровій гамі, що й інші елементи інтер'єру ванної кімнати. Раковини італійського виробництва виготовляються різних кольорів і відтінків, але самими популярними і поширеними колірними рішеннями вважаються наступні:

 • блакитний колір;
 • чорний колір;
 • білий колір;
 • зелені відтінки;
 • червоні тони.

Ще одна класифікація ділить умивальники за способом установки. Раковина у ванну 40 см може бути наступних типів:

 • Врізна. При цьому способі установки раковина монтується в площину стільниці або тумби, видимою залишається лише її внутрішня зливна частина і бічні площини.
 • Накладна. Така методика передбачає встановлення монтаж раковин на поверхні столещницы або тумби без додаткового вкладення.
 • Підвісна. Цей вид раковин вважається одним з самих компактних, так як не вимагає ніякої поверхні, крім площині стіни, яка буде здатна витримати вагу раковини.

Чому варто купити умивальник 40 см від Miraggio™

Щоб купити умивальник 40 см, необхідно взяти до уваги всі особливості, які має монтаж такого типу раковини. В першу чергу варто звернути увагу на те, що це досить мініатюрна раковина, яка найкраще буде виглядати в приміщеннях невеликого розміру, тому купити умивальник 40 см можуть власники мініатюрних ванних кімнат.

Натуральні матеріали, такі як кварцовий пісок і мармурова крихта, забезпечують оптимальну міцність і екологічну чистоту виробів від Miraggio™. Купити умивальник 40 см варто тому, що його бездоганний стиль, відпрацьований італійськими майстрами, і абсолютний комфорт у використанні переводять цей вид сантехніки в розряд тих, які потрібно мати в обов'язковому порядку.

Цена на Умивальник шириною 40 см

Умивальник шириною 40 смЦіна
Умивальник ALBENA3243 грн
Умивальник FARO3351 грн
Умивальник FARO L3351 грн
Умивальник FARO R3351 грн
Умивальник MADISON3609 грн
Умивальник SIENA3864 грн
Умивальник GENEVA4230 грн
Умивальник COPPER 4004236 грн
Умивальник MARTA 4204272 грн
Умивальник SEED4374 грн
Умивальник LOLA5403 грн
Умивальник SMART7566 грн
Умивальник SAN ANDREAS7605 грн
Умивальник COSMOS MIRASOFT34341 грн