Умивальник (раковина) шириною 80 см у ванну купити в Україні

Умивальник шириною 80 см

Фільтр
Фільтри
Сортувати
Фільтри
Фільтри
Ціна
від
до
грн
Тип поверхні
Наявність крила
Кількість чаш
Довжина (глибина)
від
до
мм
Ширина
від
до
мм
Висота
від
до
мм
Глибина чаші
від
до
мм
4902грн
5004грн
Новинка
Умивальник DEA 800зі штучного каменю
5112грн
5289грн
5613грн
6801грн
7680грн
7806грн
11913грн
Відгуки покупців
Женя
17.12.2021
Мы долго подбирали модель для обновленной ванны. Комната большая, заказали пару. Умывальники емкие и компактные. Рады, что в Украине начали производить современную сантехнику и не пришлось заказывать из заграницы

Умивальник 80 см

Раковина – це важлива частина будь-якого інтер'єру ванної кімнати. Незалежно від стилю раковина повинна бути підібрана таким чином, щоб не перешкоджати комфортному використанню приміщення і бути не тільки стильним, але і функціональним елементом.

Умивальник 80 см від Miraggio™

Раковини 80 см різної форми і кольору набирають популярність на ринку сантехніки, оскільки попит на них поступово піднімається, а ціна залишається колишньою. Умивальник 80 см – це компактна раковина, яку буде зручно використовувати протягом довгих років, якби її установка проведена на стільниці або на тумбі. У зв'язку з цим купівля італійської сантехніки в інтернет-магазинах по фото і доставка їх по Україні так популярні. Якщо часу вибирати раковини 80 см ще не було, то при покупці умивальника 80 см необхідно керуватися не лише вподобаннями та смаками, але і здоровим глуздом, щоб зробити хороший вибір.

Вибір умивальників 80 см шириною

З урахуванням того, що бездоганне італійське якість надає багаторічну гарантію і задає світові стиль та моду, кожен, навіть самий вимогливий замовник, зможе знайти щось, що буде йому до смаку. Також при виборі варто звертати увагу на колір і або грати на контрасті, або домогтися того, щоб інтер'єр ванної кімнати був виконаний в одній колірній гамі.

Купити раковину 80 см стає нескладною справою, якщо знати точно, який саме умивальник розшукується для поточного проекту. Як правило, раковина у ванну 80 см може бути куплена в наступних варіаціях:

 • умивальник чаша 80 см;
 • квадратна раковина 80 см;
 • круглий умивальник 80 см;
 • умивальники овальні 80 см;
 • прямокутний умивальник 80 див.

Також можливі варіації кольору. У цьому випадку підходити до вибору потрібно не менш ретельно, щоб купити умивальник 80 см, а потім гармонійно вмонтувати його у вже наявний інтер'єр ванної кімнати:

 • блакитний колір;
 • чорний колір;
 • білі відтінки;
 • зелений колір;
 • червоні тони.

Якщо купити умивальник 80 см здається складним унаслідок великого асортименту, можна відокремити ті моделі, які напевно не будуть потрібні за рахунок свого способу монтажу. Так, за принципами встановлення раковина для ванної 80 см поділяються на:

 • Врізна. Цей метод передбачає встановлення чаші раковини в площину поверхні тумби або стільниці.
 • Накладна. У цьому випадку чаша раковини стоїть на горизонтальній поверхні і не має значних кріплень. Вважається одним з найбільш витончених способів кріплення, так як раковина виглядає умивальної чашею, вільно розміщеної на підтримуючої поверхні.
 • Підвісна. Один з найбільш компактних варіантів, повна відсутність тумби або п'єдесталу дозволяє ефективно використовувати простір під умивальником.

Чому варто купити умивальник 80 см від Miraggio™

Надійність і натуральний склад матеріалу виготовлення, безпечного як для людини, так і для навколишнього середовища – гарантія італійської якості від Miraggio™. Відмінною рисою цієї лінії італійської сантехніки вважається бездоганна гладка поверхня, яку при необхідності завжди можна відновити до вихідних параметрів.

Раковина зі штучного каменю прослужить тривалий термін після установки, так як на її поверхні не скупчується бруд і бактерії. Наявність мармурової крихти у складі забезпечує додаткову міцність кожного виробу і гарантує природний вигляд як матеріалу, так і виробів з нього. Miraggio™ – це стійкість, гігієнічність і витончена витонченість для сучасних інтер'єрних рішень.

Цена на Умивальник шириною 80 см

Умивальник шириною 80 смЦіна
Умивальник JESSEL 8004902 грн
Умивальник DELLA 8005004 грн
Умивальник DEA 8005112 грн
Умивальник MARTA 7505289 грн
Умивальник KRAKOW5613 грн
Умивальник VARNA 8006801 грн
Умивальник OSKAR7680 грн
Умивальник AGNESS 7507806 грн
Умивальник MARES 80011913 грн