Умивальник (раковина) шириною 90 см у ванну купити в Україні

Умивальник шириною 90 см

Фільтр
Фільтри
Сортувати
Фільтри
Фільтри
Ціна
від
до
грн
Тип поверхні
Наявність крила
Кількість чаш
Довжина (глибина)
від
до
мм
Ширина
від
до
мм
Висота
від
до
мм
Глибина чаші
від
до
мм
Акція
6651грн
5321грн
Акція
6828грн
5463грн
Акція
7374грн
5899грн
Акція
9255грн
7404грн
Відгуки покупців
Юлия
17.12.2021
Наконец-то я нашла идеальный серый МАТОВЫЙ умывальник. Вода не разбрызгивается, глубокая чаша. На крыльях по бокам очень удобно расположить косметику.

Умивальник 90 см

Якщо необхідно вибрати умивальник з штучного каменю у ванну кімнату і зорієнтуватися, який все-таки необхідний розмір, слід звернути увагу на умивальник середніх розмірів. Раковина 90 см дозволить правильно організувати простір у ванній кімнаті і разом з тим отримувати задоволення від вільного користування раковиною комфортного розміру.

Умивальник 90 см від Miraggio™

У випадку, якщо ще не вибрана модель і її розмір, раковина 90 см стане одним з найбільш логічних і правильних виборів. Умивальники такого розміру незалежно від форми та ціни однозначно зручними в щоденному використанні, але при цьому допускають розміщення у ванній кімнаті інших поверхонь, таких як стільниці, дзеркальні шафки. Купівля, доставка і установка таких умивальників по Україні здійснюється для багатьох великих міст, а з фото наявних моделей можна ознайомитися онлайн.

Якщо сподобалася раковина 90 см, купити і вибрати її не складе труднощів, оскільки Miraggio™ підтримує покупки в режимі інтернет-магазину. Хороший вибір італійської сантехніки – це можливість, яку Miraggio™ надає для зацікавлених цінителів якості та комфорту. Найкраще моделі середнього розміру виглядають в міських квартирах і невеликих затишних приватних будинках. Це ергономічні умивальники, які дозволяють обладнати ванну кімнату всім необхідним.

Вибір умивальників 90 см шириною

Італійська сантехніка у всі часи була зразком стилю і витонченості. Багатий асортимент моделей від Miraggio™ передбачає різноманітні форми, забарвлення і способи кріплення, а також наявність або відсутність отворів під змішувачі. В першу чергу, градація здійснюється за формами раковин. Раковина накладна 90 см може бути такий:

 • умивальник чаша 90 см;
 • квадратна раковина 90 см;
 • круглий умивальник 90 см;
 • умивальники овальні 90 см;
 • прямокутний умивальник 90 див.

Якщо згадувати поділу за кольором виконання раковини, то підібрати потрібну модель можна під будь-який варіант оформлення ванної кімнати. Раковина ширина 90 см може бути доступна в наступних колірних варіаціях:

 • блакитні відтінки;
 • чорний колір;
 • зелений колір;
 • червона гамма;
 • білий колір.

Ще одна відмінність між різними моделями одного розміру полягає в методиці монтажу. Раковина для ванної 90 см може бути змонтована наступним чином:

 • Підвісна. Цей спосіб установки умивальників найкраще організовує простір. Згодом під раковиною з'являється вільне місце, яке можна використовувати для розміщення там особистих і господарських речей.
 • Накладна. Один з найбільш витончених варіантів. Чаша раковини встановлюється на площину тумби або стільниці, а потім підключається до сантехнічних комунікацій.
 • Врізна. Останній варіант, який дуже схожий за своїм принципом на другий. Основна відмінність полягає в тому, що раковина не цілком розміщується на підтримуючої поверхні, а залишаються видно тільки її бічні площини і внутрішня частина для зливу.

Чому варто купити умивальник 90 см від Miraggio™

Не потрібно бути знавцем у сантехніці, щоб побачити, наскільки італійські раковини для ванної 90 см перевершують інші вироби, представлені на ринку. Умивальник 90 см від Miraggio™ – це надійність і естетика. Тривалий гарантійний термін служби дозволяє довести, що стійкість такого типу моделей, як раковина у ванну кімнату 90 см, знаходиться на висоті.

Вивіреність ліній і акуратність форм – ще одна позитивна риса, яку цілком оцінять ті, хто не мислить свого інтер'єру без якісної сантехніки. Умивальник 90 см, як і інші раковини Miraggio™, виготовлені з кварцового піску та гранітної крихти. Дана технологія дозволяє домогтися оптимальної міцності, естетичності і якості.

Цена на Умивальник шириною 90 см

Умивальник шириною 90 смЦіна
Умивальник JESSEL 9005320.8 грн
Умивальник DELLA 9005462.5 грн
Умивальник MARTA 9005899.3 грн
Умивальник VARNA 9007404 грн