Умивальники (раковини) із прихованим зливом у ванну купити в Україні

Умивальники із прихованим зливом

Фільтр
Фільтри
Сортувати
За даним запитом не знайдено товарів.

Раковини вже давно стали невід'ємним атрибутом ванної кімнати. Тепер же на них покладаються не тільки практичні функції, але і естетичні завдання. Різноманіття форм і розмірів сучасних мийок дозволяє підібрати варіант, який стане родзинкою ванної кімнати.

Вибираючи умивальник з прихованим зливом, враховуйте розміри виділеного під зону миття простору, дизайн оформлення приміщення ванної. Саме у прагненні створити максимально гармонійний і стильний інтер'єр покупці задаються пошуком умивальників без звичних зливних отворів і додаткових виходів для захисту від переливу.

Особливості і характеристики умивальників з прихованим зливом

Практичним і нетривіальним рішенням стане раковина з прихованим зливом.  Вам більше не треба шукати компроміс між оригінальністю і функціональністю.

Більшість умивальників оснащене системою злив-перелив, що захищає від затоплення. При першому погляді на моделі даної категорії виникає закономірне питання: «Куди йде вода, в разі переповнення мийки?». Відсутність резервного отвори створює ілюзію, що вода заповнить чашу і поллється на підлогу. Але це не так.

Умивальник з прихованим зливом – відмінне дизайнерське і при цьому функціональне рішення. Вбудована система зливу-переливу впорається з покладеними на неї завданнями, не чинив негативного впливу на зовнішній вигляд виробу. Складність виконання такого механізму відбилася на вартості раковин – ціна на моделі даної категорії вище аналогів. Прихована система відводу води обладнана в більшості умивальників з щілинним зливом.

Переваги раковин з прихованим зливом

Які переваги мають такі моделі:

  • проідсутність додаткового отвору створює більш привабливий зовнішній вигляд;
  • цельная поверхня не має зайвих отворів, тому в меншій мірі піддається забрудненню;
  • раковина з прихованим зливом – це зручний і практичний варіант для щоденного користування.

Чому варто купити умивальник з прихованим зливом в інтернет-магазині «Miraggio»

Асортимент нашого інтернет-магазину допоможе облаштувати ванну кімнату в будь-якому стилі, будь то ультрамодний Hi-Teck або лаконічний мінімалізм. Вироби виготовляються з литого мармуру і штучного каменю, мають глянсову або матову поверхню. Сантехніка «Miraggio» – це синонім естетики, надійності і довговічності.

Цена на Умивальники із прихованим зливом

Умивальники із прихованим зливомЦіна