Умивальник (раковина) зі стільницею у ванну купити в Україні

Умивальник зі стільницею

Фільтр
Фільтри
Сортувати
За даним запитом не знайдено товарів.

Умивальники присутні практично в кожній ванній кімнаті. І хоча їх основне завдання – проведення гігієнічних процедур, встановлення якісної та стильної сантехніки перетворить раковину в родзинку інтер'єру санвузла.

Актуальною тенденцією сучасного дизайну ванної кімнати є відхід від традиційної моделі умивальника. Умивальник зі стільницею – практичний та естетично привабливе вирішення питання облаштування ванної.

Особливості умивальників зі стільницею

Дана група сантехнічних виробів отримала свою назву через особливості конструкції. Облаштування стільниці з умивальником відбувається шляхом часткового або повного занурення чаші в заздалегідь підготовлений отвір у меблів або самостійної поверхні. Це може бути тумба, стіл, стільниця з дерева, каменю або іншого матеріалу. В результаті раковина йде врівень зі стільницею або незначно виступає над поверхнею. Така категорія моделей називається врізними.

У нашому магазині ви знайдете плоскі умивальники, а також різні типи раковин:

 • доруглый, овальної і прямокутної форми;
 • з крилом і без додаткової поверхні з однієї або обох сторін від чаші. Такий вид раковини дає власнику готову вільну поверхню без використання меблів;
 • большинство моделей умивальників зі стільницею мають отвір для змішувача, але ми готові запропонувати варіанти і без нього;
 • зерого, білого та чорного кольорів.

Переваги раковин під стільницю

Які переваги отримують власники раковин зі стільницею:

 • Стильний зовнішній вигляд.

Об'єднання раковини і робочої поверхні в єдиний ансамбль підвищує естетику інтер'єру в цілому.

 • Простота у догляді.

Конструкція умивальника зі стільницею у ванну виключає утворення важкодоступних ділянок, тому підтримувати охайність цієї зони буде набагато простіше.

 • Максимум комфорту і функціональності.

Наявність стільниці дозволяє ефективно використовувати простір під нею – ви можете розмістити тумбу або встановити полиці для зберігання косметичних і гігієнічних засобів. Популярним варіантом є установка пральної машини.

Як правильно вибрати умивальник зі стільницею

Визначальними факторами при виборі є:

 • Розмір раковини зі стільницею.

Якій моделі надати перевагу, залежить від вільного простору в зоні мийки, а також функціональних завдань даного куточка. Вибираючи відповідний розмір умивальника, враховуйте не тільки його габарити, але і глибину чаші.

 • Форма.

Вибір раковини з округлими або прямими лініями визначають два основні фактори – ергономіка конкретного приміщення і поєднання умивальника зі стилістикою приміщення.

 • Раковина зі стільницею – з двома або однією чашею?

Таке питання більшою мірою актуальний для сімей. Якщо дозволяє простір, комфортніше в побуті модель на дві ємності. І більше ніякої боротьби за вільний умивальник!

 • Розмір додаткової бічній поверхні.

 Необхідність і розмір такої ділянки визначається індивідуальними потребами.

Чому варто купити умивальник зі стільницею в інтернет-магазині «Miraggio»

В нашому магазині ви можете вибрати якісну сантехніку «Miraggio» з десятирічною гарантією, можливістю обміну та повернення протягом 90 днів. Ми пропонуємо моделі для облаштування як невеликих санвузлів, так і просторих ванних кімнат.

Оформляючи покупку раковини зі стільницею, на замовлення ви витратите не більше кількох хвилин – достатньо вказати свій номер телефону у відповідному полі картки вибраного товару.

Цена на Умивальник зі стільницею

Умивальник зі стільницеюЦіна