Навіщо в ремкомплекті 10 мл. затверджувача, якщо на 20 мл. основі потрібно максимум 0,015мл. Не опечатка?
Miraggio support
Добрий день, Олександре! В ремкомплект вкладені всі речовини з запасом, про всяк випадок, або якщо осередків ремонту декілька. Об'єм середній для всіх речовин аби не застигали і зручно було дістати.
Добрий день, Олександре! В ремкомплект вкладені всі речовини з запасом, про всяк випадок, або якщо осередків ремонту декілька. Об'єм середній для всіх речовин аби не застигали і зручно було дістати.