0грн

Про компанію Miraggio

MIRAGGIO – український бренд, що більш ніж 10 років спецалізується на виготовленні сантехніки з литого мармуру. 

 

Компанія має власне виробництво у м. Дніпро. Для виробництва сантехніки ми використовуємо обладнання, розроблене нашими інженерами. Прилади та форми MIRAGGIO не мають аналогів у світі. Важливо, що кожна форма має дублікат, що гарантує безупинний процес виробництва умивальників та ванн.

 

Кожний виріб MIRAGGIO - це неповторний шедевр, результат злагодженої роботи дизайнерів та технологів. Ми впевнені, та це підтверджує практика, в Україні можуть виробляти сантехніку, що за якістю та естетикою не поступається кращим світовим брендам з багаторічною історією.

 

  • Продукція експортується в країни Європи та Америки
  • Фірмовий шоу-рум у м. Дніпро
  • Виставкові магазини у всіх областях України
Отримайте наш каталог

Актуальні моделі та новинки асортименту 2022 року.
Повний опис, фото продукції та технічні характеристики

Завантажити
Miraggio - це кращі дизайнерські рішення для Вашого дому
Чому обирають Miraggio в Україні та світі
Безкоштовна доставка по Україні
Складська програма
Зручні способи оплати
Онлайн-підтримка 24/7
Гарантія 10 років на всю продукцію
Обмін та повернення протягом 90 днів
Власне виробництво

Площада нашого виробництва становить 10 000 м2 та складається з 4 виробничих ліній, складських приміщень тощо. На території виробництва діє лабораторія, що забезпечує високу якість продукції та постійно працює над пошуком нових матеріалів та впровадженням інновацій. Зміни в технологію вносяться тільки після тривалого тестування сировини, яка імпортується з-за кордону. 

На складах готової продукції та сировини використовується програмна система управління складського зберігання. За допомогою WMS-системи ми відслідковуємо кількість наявних позицій на складі та можемо прогнозувати надходження нових позицій.

  • Больш ніж 150 співробітників щодня створюють шедеври в світі сантехніки
  • 4 виробничі лінії
  • 5 технологій виробництва
Сертифікати
Документи, що підтверджують якість продукції MIRAGGIO
Співпраця з Miraggio

Наша продукція представлена в більш ніж 20+ країнах світу: Канада, Великобританія, Франція, Німеччина, Італія, Австрія, Бельгія, Нідерланди, Румунія, Болгарія, Грузія, Словенія, Хорватія, Угорщина. Щороку ми відкриваємо представництва свого бренду в різних куточках світу, а також знаходимо нових партнерів для співпраці. Компанія MIRAGGIO почала революцію в галузі ванних кімнат, коли розробила унікальні дизайни, доповнивши їх технологічними рішеннями.