Душові піддони з штучного каменю купити в інтернет-магазині Miraggio™

Душові піддони з штучного каменю

Фільтр
-20%
Душовий піддон BRUGGE  глянсовий білий зі штучного каменю
5 211грн
4 169грн
Вибір кольору:
Вибір розміру:
-20%
Душовий піддон MADRID глянсовий білий зі штучного каменю
5 239грн
4 191грн
Вибір кольору:
Вибір розміру:
-20%
Душовий піддон PARIS глянсовий білий зі штучного каменю
6 838грн
5 471грн
Вибір кольору:

Піддон — це основний елемент душового боксу або кута. Саме від піддону самим прямим чином залежить зручність банних процедур. Крім цього, за допомогою цього приладу можна значно розширити горизонти ванної кімнати, а також зробити оформлення більш органічним.

Душові піддони з литого каменю є повними аналогами виробів з природного матеріалу. Однак, на відміну від натурального каменю, лиття відмінно протистоїть зовнішнім негативним чинникам, практично не зношується, а також має доступну ціну та інших містах України.

Властивості душових піддонів з штучного каменю

Купити душовий піддон з штучного каменю - це правильне рішення в тому випадку, якщо в пріоритеті варто довговічність і бездоганний зовнішній вигляд. Крім цього, піддони з каменю мають наступні позитивні характеристики:

  • Завдяки спеціальній поліровці піддони з штучного каменю виглядають органічно і нічим не поступаються натуральним аналогам.
  • Душовий піддон з штучного каменю завдяки високим показникам стійкості до зовнішніх негативних факторів може використовуватися протягом не одного десятиліття.
  • Значна товщина стінок. Це допомагає забезпечити належну шумоізоляцію.
  • Піддони з литого каменю є відмінним доповненням інтер'єру з мозаїкою, кахлем, плиткою або штукатуркою.

Як вибрати піддон з штучного каменю?

Щоб купити піддон для душу з штучного каменю, який на 100% задовольнить всі переваги покупця, варто звернути увагу на наступні рекомендації:

  • Безпека. Цей критерій є одним з найголовніших. Щоб виключити ковзання, вибирайте піддони з рифленими поверхнями. У тому випадку, якщо рифлення відсутня, зробити піддон безпечним допоможе спеціальний силіконовий килимок.
  • Якщо ванна кімната не відрізняється великими розмірами, найкращим варіантом стане кутовий піддон, який характеризується компактністю і ергономічністю.
  • Надійна герметизація швів. Це дає можливість виключити протікання душової кабіни, а також запобігти утворенню цвілі.

В інтернет-магазині MIRAGGIO можна купити душові піддони з каменю найвищої якості. Ми пропонуємо приємні ціни, що також є незаперечною перевагою онлайн-магазину. 

Ціна на Душові піддони з штучного каменю

Душові піддони з штучного каменюЦіна
Душовий піддон BRUGGE глянсовий білий4168.8 грн
Душовий піддон MADRID глянсовий білий4191.2 грн
Душовий піддон PARIS глянсовий білий5470.5 грн