Ванни з штучного каменю купити в інтернет-магазині Miraggio™

Ванни з штучного каменю

Фільтр
Новинка
Ванна BALI из литого мрамора зі штучного каменю
Хіт!
Ванна GREENLAND з литого мармуру зі штучного каменю
-10%
Хіт!
Ванна ESTELLA з литого мармуру зі штучного каменю
29 142грн
26 228грн
-10%
Ванна TASMANIA з литого мармуру зі штучного каменю
24 360грн
21 924грн
-10%
Новинка
Ванна PROVIDENCE з литого мармуру зі штучного каменю
29 232грн
26 309грн

Ванна кімната — це приміщення, яке використовується не тільки для санітарно-гігієнічних процедур. У ванній ми розслабляємося після важкого трудового дня, знімаємо стрес, а також заряджаємося позитивною енергетикою.

Вибираючи ванну, зверніть увагу на матеріал виготовлення виробу. Сантехніка з литого каменю є практичною і за зовнішнім виглядом нічим не поступається натуральному мармуру або граніту. Що стосується вартості штучного каменю, такі ванни мають відносно невисоку ціну, що також є незаперечною перевагою.

Позитивні характеристики ванн з штучного каменю

Якщо ви вирішили купити ванну з штучного каменю, можете не сумніватися в правильності свого вибору. Це обґрунтовано наступними перевагами литого матеріалу:

  • Висока стійкість до фізичного тиску. Ванна з штучного каменю абсолютно не боїться значних навантажень, а також не втратить свій первісний вигляд протягом тривалого періоду часу.
  • Низька теплопровідність. Штучний камінь відмінно тримає тепло і не дає воді швидко остигати.
  • Шумоізоляційні властивості. Якщо вас дратують звуки крапель води, встановлюючи ванну з литого матеріалу, ви точно не зіткнетеся з цією проблемою.
  • Ванни з штучного каменю можуть доповнюватися гідромасажним обладнанням. Завдяки високій опірності вібрацій штучний камінь показує відмінну стійкість до різкого натиску води.
  • На відміну від ванн з натурального каменю, штучні вироби не мають навіть найменшого радіаційного фону.
  • Можливість вибору забарвлення, форми і товщини сантехніки. Сучасні технології передбачають те, що кожен покупець може замовити таку ванну з литого матеріалу, яка стане оригінальним доповненням будь-якого інтер'єру.
  • Невибагливість у догляді. Якщо на поверхні ванни утворилися дрібні подряпини, усунути їх можна за допомогою звичайної полірування.

Беручи до уваги перераховані переваги ванн з литого каменю, можна зробити висновок, що такі вироби є практичними, мають бездоганний зовнішній вигляд, а також відрізняються екологічною чистотою. 

Як доглядати за ванною з штучного каменю?

Як було зазначено вище, сантехніка зі штучного каменю показує високу стійкість до різних негативних факторів. Для того, щоб виріб довго залишався бездоганним, необхідно слідувати порадам фахівців:

  • Періодична очищення поверхні просто необхідна. Для цієї мети не рекомендується використовувати агресивні миючі засоби. Все, що потрібно для усунення нальоту — це м'яка серветка, концентрований мильний розчин і звичайна вода.
  • Ванни з штучного каменю нерідко забруднюються сигаретами, кави або жиром. Такі плями можна видалити за допомогою перекису водню і нашатирного спирту. Однак робити таке очищення можна виключно на поверхні білого кольору. Це обґрунтовано тим, що після обробки відтінок ванни може незначно змінитися.
  • Штучний камінь практично не піддається вицвітання. Якщо колір матеріалу потьмянів, відновити його можна за допомогою механічної поліровки.

Як замовити ванни з каменю?

Щоб купити ванну з каменю, розгляньте актуальні пропозиції в інтернет-магазині MIRAGGIO. Тут увазі покупців представлені оригінальні ванни з литого каменю, якість яких знаходиться на висоті.

Що стосується ціни литих виробів, ванна з каменю коштує відносно недорого, що також нерідко впливає на вибір покупців.

Ціна на Ванни з штучного каменю

Ванни з штучного каменюЦіна
Ванна BALI из литого мрамора31995 грн
Ванна GREENLAND з литого мармуру28845 грн
Ванна FLORIDA з литого мармуру26016 грн
Ванна ESTELLA з литого мармуру26227.8 грн
Ванна TASMANIA з литого мармуру21924 грн
Ванна PROVIDENCE з литого мармуру26308.8 грн