Мийки з штучного каменю - купити кухонну мийку від Miraggio™

Мийки з штучного каменю

Фільтр
2 323грн
Вибір кольору:
2 520грн
Вибір кольору:
2 865грн
Вибір кольору:
3 115грн
Вибір кольору:
3 539грн
Вибір кольору:
3 207грн
Вибір кольору:
3 984грн
Вибір кольору:
4 372грн
Вибір кольору:
5 249грн
Вибір кольору:
4 522грн
Вибір кольору:
3 463грн
Вибір кольору:

Сьогодні купити кухонну мийку з натурального мармуру або граніту може собі дозволити не кожен. Вироби з литого каменю дають можливість втілити в життя всі найсміливіші мрії, а також облаштувати кухонне простір оригінальної сантехнікою, максимально наближений до натуральної.

Чому віддається перевага миття з штучного каменю?

Мийка для кухні з штучного каменю — це виріб, який не тільки забезпечує максимальний комфорт і естетичність, але також володіє високими експлуатаційними якостями. Крім того, литі мийки мають наступні переваги:

  • Тривалий термін використання. Як показують численні тести, термін служби мийки з штучного каменю становить 10-15 років, але за умови дбайливого звернення, своєчасної полірування та усунення пошкоджень матеріалу такі вироби прослужать набагато довше.
  • Купити миття з штучного каменю варто тому, що така сантехніка відрізняється екологічною чистотою і гіпоалергійністю. На відміну від натурального мармуру або граніту, штучний камінь не має навіть мінімальної радіоактивного фону. Це говорить про те, що такі мийки можна використовувати без побоювання за здоров'я домочадців.
  • Бактерицидні властивості. Штучний камінь проходить обов'язкову полірування, а також не має щілин або розширених пор. Отже, мікроби та інші хвороботворні мікроорганізми не накопичуються на поверхні матеріалу. 
  • Висока стійкість до навантажень та інших негативних факторів. Литий камінь за своїми властивостями значно перевершує природний матеріал і навіть бетон.
  • Швидке відновлення пошкодженої поверхні. Якщо на камені утворилися подряпини, усунути їх можна за допомогою спеціального полірувального диска. Після такої обробки штучний камінь знову стане як новий.
  • Термостійкість. В литу мийку можна без побоювання виливати окріп і крижану рідина.
  • Широкий вибір колірних рішень. Завдяки сучасним технологіям кожен покупець може вибрати литу мийку в тому кольорі, який стане найбільш підходящим для того чи іншого кухонного інтер'єру.

Правила догляду за кухонними мийками з штучного каменю

Щоб мийка на кухню зі штучного каменю довго не втрачала свого первісного блиску і яскравості кольору, варто дотримуватися наступних рекомендацій по догляду:

  • Очищення поверхні проводиться за допомогою м'якого матеріалу або губки. Якщо вам необхідно відмити стійкі плями, можна скористатися концентрованим мильним розчином або миючим засобом для посуду.
  • Виключіть використання агресивних миючих засобів або абразивних щіток. Такі миючі можуть стати причиною потьмяніння відтінку або утворення дрібних подряпин.
  • У тому випадку, якщо під рукою немає спеціального очисника, можна скористатися звичайною кухонною содою. Штучний камінь швидко стане як новий, а від стійких плям на поверхні не залишиться й сліду.

Вирішивши купити кухонну мийку з штучного каменю, ви робите свій вибір на користь довговічності, бездоганного зовнішнього вигляду і доступної ціни.

Широкий вибір мийок з штучного каменю в інтернет-магазині MIRAGGIO

Щоб вибрати мийки з каменю, в якості яких не виникне жодних сумнівів, розгляньте каталог нашого онлайн-магазину. Тут представлена фірмова продукція, вартість якої доступна всім без винятку. Ми допоможемо вибрати найбільш підходящу мийку кухонну зі штучного каменю, а також зробимо відправку вироби на вашу адресу будь-яким зручним способом.

Ціна на Мийки з штучного каменю

Мийки з штучного каменюЦіна
Кухонна мийка VALENCIA матова сіра2323 грн
Кухонна мийка TULUZA матова чорна2520 грн
Кухонна мийка MALIBU матова терра2865 грн
Кухонна мийка BODRUM 510 матова чорна3115 грн
Кухонна мийка BODRUM 650 матова терра3539 грн
Кухонна мийка VERSAL матова терра3207 грн
Кухонна мийка ORLEAN матова чорна3984 грн
Кухонна мийка LAPAS матова пісочна4372 грн
Кухонна мийка WESTEROS матова чорна5249 грн
Кухонна мийка EUROPE матова жасмин4522 грн
Кухонна мийка TIRION матова біла3463 грн