!-- Google Tag Manager -->
0грн
Доставка, особиста знижка розраховується при оформленні заказу
Ремонт сантехніки Miraggio з литого мармуру. Відео

Ремонт сантехніки Miraggio з литого мармуру. Відео

Головною особливістю сантехніки з литого мармуру є те, що вона легко піддається ремонту. Наприклад, звична багатьом кераміка не може похвалитися такою властивістю, тріщини та зколи залишаються назавжди, та вам потрібно буде тільки змиритися з цим, або купити новий товар. Отримати пошкодження на умивальнику або ванні з литого мармуру дуже складно, оскільки це міцний та довговічний матеріал. Але якщо зкол все ж утворився, ви зможете відремонтувати сантехніку самостійно, без допомоги майстра. До вашої уваги проста відеоінструкція про те, яким чином можна швидко усунути пошкодження з умивальника Miraggio, виготовленого з литого мармуру.

До складу ремкомплекту входить:

 • Гелькоут 20г
 • Затверджувач 10г
 • Полірувальна паста 30г
 • Полірувальний блок
 • Шліфувальний папір (Р1000, Р1500, Р2500)
 • Рукавички нітрилові
 • Спиртова серветка – 2 шт.
 • Полірувальна серветка – 1 шт.
 • Паличка дерев'яна – 2 шт.
 • Шприц – 2 шт.
 • Ємність для суміші – 2 шт.

Послідовність роботи:

Крок 1. Надягніть рукавички, що йдуть в комплекті. Безпека - найважливіше!

Крок 2. Зачистіть пошкоджену ділянку шлуфувальним папером P1000. Якщо зкол великий - зачистіть гострим предметом, наприклад, ножем.

Крок 3. Візьміть спиртову серветку та протріть підготовлену ділянку. Таким чином ви позбавитесь пилу та знежирите виріб.

Крок 4. Відкрийте емність з гелькоутом (GELCOAT) та наберіть необхідну кількість матеріалу шприцем. На відео ми взяли 10 мл гелькоута.

Крок 5. Додайте 1-1.5 % задверджувача (HARDENER) від загального об'єму суміші. Для цього ми скористалися другим шприцем. 

Крок 6. Ретельно перемішуйте суміш дерев'яною паличкою протягом 30 секунд. 

Крок 7. За допомогою палички нанесіть необхідну кількість суміші на підготовленй ділянку. Наносити необхідно дещо більше за розмір пошкодження, адже при висиханні суміш зменшується в обсязі. Дозвольте відремонтованій ділянці підсушитися протягом 4-8 годин (час залежить від розміру пошкодження). 

Крок 8. Достатньо змочіть шліфувальний папір P1000 перед використанням. Огорніть шліфувальний блок полірувальним папером та круговими рухами видаліть залишок маси, що була нанесена. В результаті ви отримаєте рівну поверхню. Після цього повторіть ті ж маніпуляції  з дрібнозернистим шліфувальним папером Р2500.

Крок 9. Промийте місце ремонту водою без додавання миючих засобів. Або протріть спиртовою серветкою місце ремонту.

Крок 10. За допомогою полірувальної серветки або пасти (POLISHING PASTE) круговими рухами відполіруйте відремонтовану ділянку

Умивальник виглядає ідеально та ним вже можна користуватися. Як бачите, нічого складного)

Читати інші новини в цій темі